fbpx

Bezpłatny webinar
24.09.2021 godz.10:00

Jak z przekonaniem mówić o swoim biznesie online?

 

Abyś mogła wiedzę wdrożyć w Twojej działalności od razu, do webinaru dodaję WYZWANIE! Czyli rozpisane zadania, z którymi napiszesz przekonujące BIO, stronę „O mnie” i nagrasz pierwsze gadane stories! A ja będę Ci indywidualnie dopingować. Gotowa by działać?

Chcesz pomagać innym, pracując online, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Pomagasz darmowymi treściami i nie wiesz jak przejść z internetowego hobby na zarabianie? Nie znasz drogi do pierwszego klienta?

Wkurza Cię idealny obraz rzeczywistości kreowany w mediach społecznościowych?

Może boisz się, że już ktoś to robi i nie wiesz, czy jesteś wystarczająco dobra?

Działasz w sieci, lecz wciąż ukrywasz się przed znajomymi?

Jesteś gotowa, żeby działać?

 

Dobrze, trafiłaś!

Jak z przekonaniem mówić o swoim biznesie online?

Dziś rządzi video. To dla Ciebie stresująca wiadomość. Ale zatrzymaj się na chwilę! Czy ani przez moment nie poczułaś dreszczu na myśl, że ktoś mógłby Cię posłuchać? Że ktoś, czytając Twoje teksty, lub słuchając wystąpień, zapragnąłby zmiany w swoim życiu?

Zanim zaczęłam pracować dla siebie, przez ponad rok działałam na zapleczach startujących marek online. Wiele razy widziałam tę samą blokadę. Dysonans między CHCĘ a mogę… Dziś chcę Cię przeprowadzić o krok do przodu. Wierzę, że TY naprawdę MOŻESZ!

Na spotkaniu pokażę Ci, jak ważne jest Twoje PRZEKONANIE, dlaczego to, co mówisz, jest ważne. Zadam pytania, które pomogą Ci ugruntować to przekonanie i przemienić je w odwagę. Nauczysz się planować wystąpienia tak, aby MÓWIĆ i się nie pogubić.

Chciałabyś sprzedawać produkty elektroniczne webinary lub kursy? Podcast? YouTube, strona www? Chcesz działać w mediach społecznościowych?

.

Kobiety piszą

o moich wystąpieniach

Pracuj ze mną!

pomagam stawiać pierwsze kroki

Po webinarze przedstawię możliwość pracy ze mną w kilkuosobowym Mastermindzie Strategia Motyla. Razem zbudujemy solidne zaplecze Twojej działalności online. Jak motyl przechodzi stadium gąsiennicy, uśpionego kokonu aż do pełnego rozkwitu, tak Ty opracuj swoją strategię biznesową. Nie trać czasu i pieniędzy na bezcelowe zadania!

Praca w programie trwa 8 tygodni, zaczynamy 4.10. Zapraszam tylko osoby gotowe działać!

O mnie

Od niespełna 4 lat zgłębiam biznesowe oblicze internetu. Odwracam anonimowość w sieci, organizując spotkania online w małych grupach, oparte na empatii. Wspieram wrażliwe kobiety na drodze od marzeń o biznesie z duszą do strategicznego planu działania.

Moim marzeniem jest, aby każdy znalazł głos swojego powołania. Odkrywając prawdę o sobie, odkrywamy swój niepowtarzalny talent, którym możemy zmieniać świat. Będąc zakorzeniona w duchowości chrześcijańskiej, sercem i rozumem towarzyszę kobietom, które chcą iść za swoim wewnętrznym głosem w biznesie.

W 2017 roku zostałam mamą po raz pierwszy i wtedy zaczęłam prowadzić spotkania online dla mam. W międzyczasie uczyłam się prowadzenia działalności online, technicznych podstaw takiej działalności.

Kursy, które najbardziej wpłynęły na moją działalność to:

  • szkoła biznes designu Latająca Szkoła 2019/2020.
  • kurs Growth Hacking Framework Marty Krasnodębskiej
  • warsztat z Eweliną Mierzwińską
  • grupa rozwojowa NVC prowadzona przez nvclab.pl
  • kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu.
  • Specjalista ds. marketingu /CRP we Wrocławiu
  • certyfikowany przez EMCC (European Mentoring & Coaching Council) Mentor kognitywny First Degree

Z wykształcenia i charakteru jestem chemikiem analitykiem. Długie godziny spędzone w laboratorium syntezy organicznej nauczyły mnie cierpliwości i strategicznego myślenia o całym procesie, nie tylko o tu i teraz.  Wszystkich kursów, szkoleń, godzin wysłuchanych podcastów, stron przeczytanych książek podczas drzemek dzieci… nie sposób wymienić. Pewnie też masz kilka z nich na swoim koncie. Pokażę Ci jak przełożyć je na język Twojej codzienności i przestać odkładać na później!