fbpx

Cześć! Jestem Dorota

Towarzyszę zmianie marzenia o zarabianiu przez pomaganie, na strategiczny plan działania.

Spojrzymy na Twoją działalność z lotu ptaka i dobierzemy narzędzia do Twoich potrzeb i możliwości.

Zbudujemy Twoje bezpieczne zaplecze online.

Strategiczne wsparcie dla Twojego biznesu online

„Chcę, ale nie wiem jak!” To zdanie, które najczęściej mówią moje klientki. Wiem, że masz gorące serce i zapał do pracy. Pomaganie to Twoja druga natura — robisz to każdego dnia, przy każdej okazji i dla Ciebie to nic wielkiego. Uważasz, że tak trzeba. Zapewne, kiedy myślisz o swojej działalności, to pojawiają się przekonania, że rzeczywistość jest trudna i nikt nie zapłaci za Twoją pomoc.

Krok za krokiem oddalasz się od swojej misji, bo żeby żyć trzeba zarabiać… Rachunki same się nie zapłacą… Twoja pomoc powoli Cię wypala a życie staje się nieznośnym obowiązkiem.

STOP! Nie musi tak być!

Też byłam w tym miejscu. Prowadziłam darmowe spotkania grupy mam i bałam się myśli o dobiegającym końca urlopie macierzyńskim. „Co mam robić, skoro w niczym nie jestem dobra?!” – krzyczał mój wewnętrzny krytyk. „Nie chcę oddać dzieci do placówek! Nie chcę być w biurze po 8 godzin dziennie!!!” – krzyczało przerażone serce mamy. „Ale z czegoś trzeba żyć…” – wzdychał twardy realista.

Wtedy postawiłam na dwie rzeczy. Po pierwsze zaufam Bogu, który obiecał mi w swoim Słowie życie, jakiego pragnę. Po drugie — jeśli czegoś nie umiem, to będę się tego uczyć. Będę przyjmować dobre opinie od ludzi którym pomagam, żeby odkryć w czym jestem dobra i rozwinę te kompetencje ponadprzeciętnie.

Ty też tak możesz! Już dziś masz w swoim zasięgu zasoby, na których możesz zacząć budować. 

Pomogę Ci odzyskać poczucie sprawczości, nazwać Twoje talenty i mocne strony. Nauczę Cię technicznej strony działania w sieci. Pokażę Ci, że możesz planować czas pracy  tak, żeby nie straciły na tym najbliższe relacje. Będziesz mogła budować markę i dzielić się swoimi wartościami.

To jest dobry czas. Masz tylko tu i teraz. Oddychaj

Jesteś w dobrym miejscu!

Jak mogę Ci pomóc?

„Kiedy ktoś cię naprawdę słyszy i wcale przy tym nie osądza, nie próbuje brać za ciebie odpowiedzialności ani cię kształtować, jest to cholernie dobre uczucie.”

Carl Rogers

 • biznesowa towarzyszka
 • empatyczna projektantka
 • uważnie słuchająca
 • mentor biznesowy
 • strateg kreatywny social media

 

 

Dlaczego ja?

Też czułam to wszystko kiedy zaczynałam moją działalność blisko 4 lata temu. To, czego żałuję najbardziej, to, że nie znalazłam osoby, z którą mogłabym podzielić te wątpliwości i działać efektywniej od samego początku. Od której mogłabym uzyskać empatyczne wsparcie, żebym od początku mogła działać w zgodzie z sobą, porzucić blokujące przekonania i stworzyć pracę pasującą do mojej codzienności.

Nic nie dzieje się bez przyczyny! Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu dziś ja pomagam osobom, które startują z działalnością online i chcą pomagać innym w zgodzie ze swoimi wartościami. Naturalnie i spokojnie.

1. Jak możemy zacząć współpracę?

Umów się na rozmowę

To do niczego nie zobowiązuje! Razem zobaczymy, w jakim momencie biznesu jesteś i co możesz zrobić w najbliższych krokach, aby ruszyć do przodu. Na spotkaniu przedstawię Ci możliwości dalszej współpracy. Poznasz czym jest mentoring kognitywny i doświadczysz mocy jego oddziaływania.

2. Nie mam jeszcze nic, czy jestem gotowa na Twój program?

Nie masz nic? Czy masz pomysł? ? Jeśli masz pomysł, to jesteś gotowa, żeby zacząć! Formę współpracy możemy umówić na sesji wstępnej, która jest bezpłatna

Umów się na spotkanie.

3. Ile trwa współpraca?

Mentoringowe wsparcie i dojście do Twojego celu obejmuje 4-5 sesji. Spotkania trwają 60-90 minut. Okres między sesjami to czas na Twoją pracę dla siebie.  Podjęcie pracy dla siebie to warunek podjęcia naszej współpracy! Ten czas to min.1 tydzień a max. 2 tygodnie. Czyli cały program trwa 1 lub 2 miesiące. Wszystko w zależności od Twoich potrzeb!

4. Ile kosztuje współpraca?

Współpraca indywidualna zawsze zaczyna się od darmowej sesji wstępnej. Po tym spotkaniu możemy zdecydować jaki model pracy będzie dla Ciebie najlepszy.

Oferta

5. Czy między sesjami zostaję sama?

Jestem praktykiem. Wiem, że najwięcej skorzystasz właśnie w praktyce! Dlatego między sesjami masz czas na działanie, ale nie zostajesz sama! W działaniu zrodzą się kolejne pytania i na każde z nich odpowiem online – w formie opisowej lub głosowej. Odpowiedź dostaniesz max do 48h.

6. Czym jest mentoring?

Zobacz, w jakich obszarach mogę Cię wesprzeć pracą mentoringową. Posłuchaj czym jest mentoring i jak ja traktuję tę metodę pracy.

Program Strategia Motyla

Twoje dlaczego?

Przepracujemy Twoje przekonania o prowadzeniu biznesu, zaplanujesz swój czas na pracę z dbałością o to co dla Ciebie najważniejsze – rodzina i bliskie relacje!

P.S! Podoba Ci się moja strona? W programie otrzymujesz narzędzia do stworzenia własnej strony internetowej a dodatkowo otrzymujesz w prezencie roczną aktualizację motywu DIVI o wartości prawie 500 zł!

Relacje - Twoi klienci

Biznes to relacja! Bez niej nie dotrzesz tam, gdzie są Twoi klienci. Poznaj ich i daj się poznać! 

Budujemy bezpieczny kokon

Czego potrzebujesz do realizacji swojego DLACZEGO i budowania relacji z klientem?

Niech nie blokuje Cię technika! Oswoimy techikalia i złożymy Twoją skrzynkę z narzędziami do pracy online.

Motyl leci w świat

Strategiczny plan działania na 12 tygodni. Dopasowany do Twoich potrzeb, do potrzeb Twojej rodziny i klientów. Brzmi kusząco?

Formy współpracy

Szybka pomoc

Skorzystaj z oferty produktów online i zbuduj swoje miejsca w sieci krok po kroku!

Więcej szczegółów
Warsztat „Od gąsiennicy do motyla – 3 pierwsze kroki w biznesie online”
Harmonogram przygotowania i promocji produktu online – „Mój pierwszy produkt”
Postaw od Podstaw vol. 1 Instagram
Postaw od Podstaw vol. 2 newsletter na platformie Mailerlite

Mentoring indywidualny

Zaczynamy od bezpłatnej sesji wstępnej. Jest to 30-45 minut rozmowy online. Potrzebujesz spokojnej głowy i naładowany telefon lub laptop. Na sesji dowiesz się czym jest mentoring kognitywny, razem wykonamy ćwiczenie, które wprowadzi Cię w moją technikę pracy. 

Więcej szczegółów

Sesja wstępna to czas na poznanie metod pracy, wspólnej energii i Twoich potrzeb. Umów się, bo każde spotkanie przybliża Cię do biznesu marzeń!

 

Mastermind Strategia Motyla

Kompleksowe wsparcie na start działalności online.

4 modułowy program Strategia Motyla, w którym poprowadzę Cię przez pierwsze kroki budowania swojego biznesu z wartościami i w zgodzie z Twoimi zasadami.

O mnie

Od blisko 5 lat zgłębiam biznesowe oblicze internetu. Odwracam anonimowość w sieci, organizując spotkania online w małych grupach, oparte na empatii. Wspieram wrażliwe kobiety na drodze od marzeń o biznesie z duszą do strategicznego planu działania.

Moim marzeniem jest, aby każdy znalazł głos swojego powołania. Odkrywając prawdę o sobie, odkrywamy swój niepowtarzalny TALENT, którym możemy zmieniać świat. Będąc zakorzeniona w duchowości chrześcijańskiej, sercem i rozumem towarzyszę kobietom, które chcą iść za swoim wewnętrznym głosem w biznesie.

W 2017 roku zostałam mamą po raz pierwszy i wtedy zaczęłam prowadzić spotkania online dla mam. W międzyczasie uczyłam się prowadzenia działalności online, technicznych podstaw takiej działalności.

Kursy, które najbardziej wpłynęły na moją działalność to:

 • szkoła business design Latająca Szkoła 2019/2020
 • kurs Growth hacking Framework Marty Krasnodębskiej
 • grupa rozwojowa NVC prowadzona przez nvclab.pl
 • kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu.
 • Specjalista ds. marketingu /CRP we Wrocławiu
 • certyfikowany przez polską Izbę Coachingu Mentor kognitywny Second Degree
 • kurs marketingu i strategi marki Pocket Full od Do, autorstwa Chrisa Do

Wszystkich kursów, szkoleń, godzin wysłuchanych podcastów, stron przeczytanych książek podczas drzemek dzieci… nie sposób wymienić. Pewnie też masz kilka z nich na swoim koncie. Pokaże Ci jak przełożyć je na język Twojej codzienności i przestać odkładać na później!

Opinie

Dorotę poleciła mi znajoma, która dzieli ze mną wiele moich przekonań i wartości. Już pierwszy kontakt z Dorotą był jak kojący balsam na moje serce. Poczułam się otulona i zaopiekowana biznesowo i jako człowiek. Miałam wrażenie, że mimo, że się nie znamy Dorota już rozumie moje potrzeby. Potem była nasza pierwsza rozmowa audio-video, która potwierdziła pierwsze wrażenie.

„A przede wszystkim otrzymałam ogrom wsparcia od Doroty, która świetnie sprawdziła się w roli naszego mentora. Bardzo ubogacające były też mastermindy grupowe online, które pozwalały na bycie z innymi uczestniczkami w atmosferze wzajemnego zrozumienia, dzielenia się swoimi trudnościami i sukcesami. To był naprawdę dobry ubogacający czas. A z niektórymi dziewczynami z naszego Masterminda utrzymuję kontakt cały czas ;)”

Ewelina Stawarska
Doula od serca

Dorota stworzyła i skonfigurowała dla mnie konto na mailerlite, stronę lądowania oraz serii maili automatycznych dla moich subskrybentów. Zajęła się całą stroną graficzną. Ja dostarczyłam tylko treść. Podzieliła się za mną swoją wiedzą i zebranym doświadczeniem, więc nie musiałam wszystkiego wypróbowywać sama. Poleciła mi dobre, proste rozwiązania, które pasowały do moich potrzeb.

Natalia Nalezińska
https://natalianalezinska.pl/

Byłam bardzo przejęta moim pierwszym wystąpieniem w sieci. Dorota emanowała spokojem i konkretem, a także słuchała mnie z otwartym sercem. Czułam się zrozumiana i spokojna, że wszystko będzie dobrze. Oprócz wiedzy technicznej mogłam liczyć na klarowną i empatyczną komunikację. Mimo, że się nie znamy, współpraca z Dorotą, była dla mnie bardzo serdeczna i osobista – tak jakbyśmy się znały długo i bardzo dobrze. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam takiego porozumienia w tak krótkim czasie online.