fbpx

Cześć! Jestem Dorota

Towarzyszę zmianie marzenia o życiu z pasją, na strategiczny plan działania. Pragnę dla Ciebie życia w obfitości, bo do niego zostałaś stworzona

Dziś mam dla Ciebie jedno ważne ćwiczenie. Zmień narzekanie w okazję do rozwoju!

Empatyczne wsparcie dla Twojego biznesu online

Marzysz o pracy, która będzie czymś więcej niż zarabianie pieniędzy?

Twoja działalność utknęła. Masz kilka rozgrzebanych pomysłów, ale żaden z nich nie idzie do przodu? 

Chcesz realizować swoje życiowe powołanie?

Czujesz, że masz w swoim życiu misję, jednak nie wiesz, od czego zacząć?

Boisz się, że nie znajdziesz klientów podzielających Twoje wartości?

Pomogę Ci znaleźć rozwiązania pasujące do Ciebie jak rękawiczka do dłoni. Będę obok kiedy osłabnie zapał. Pomogę odnaleźć ścieżkę w gąszczu wątpliwości. Zamienimy pytania w odpowiedzi.

Jesteś w dobrym miejscu!

Jak mogę Ci pomóc?

„Kiedy ktoś cię naprawdę słyszy i wcale przy tym nie osądza, nie próbuje brać za ciebie odpowiedzialności ani cię kształtować, jest to cholernie dobre uczucie.”

Carl Rogers

„Jestem bowiem świadomy zamiarów, jakie zamyślam co do was – wyrocznia Pana – zamiarów pełnych pokoju, a nie zguby, by zapewnić wam przyszłość, jakiej oczekujecie.

Księga Jeremiasza 29, 11

Formy współpracy

Szybka pomoc

Skorzystaj z oferty produktów online i zbuduj swoje miejsca w sieci krok po kroku!

Więcej szczegółów
Warsztat „Od gąsiennicy do motyla – 3 pierwsze kroki w biznesie online”
Harmonogram przygotowania i promocji produktu online – „Mój pierwszy produkt”
Postaw od Podstaw vol. 1 Instagram
Postaw od Podstaw vol. 2 newsletter na platformie Mailerlite

Mentoring indywidualny

Zaczynamy od bezpłatnej sesji wstępnej. Jest to 30-45 minut rozmowy online. Potrzebujesz spokojnej głowy i naładowany telefon lub laptop. Na sesji dowiesz się czym jest mentoring kognitywny, razem wykonamy ćwiczenie, które wprowadzi Cię w moją technikę pracy. 

Więcej szczegółów

Sesja wstępna to czas na poznanie metod pracy, wspólnej energii i Twoich potrzeb. Umów się, bo każde spotkanie przybliża Cię do biznesu marzeń!

Mastermind Strategia Motyla

Kompleksowe wsparcie na start działalności online.

4 modułowy program Strategia Motyla, w którym poprowadzę Cię przez pierwsze kroki budowania swojego biznesu z wartościami i w zgodzie z Twoimi zasadami.

Dlaczego ja?

Też czułam to wszystko kiedy zaczynałam moją działalność blisko 4 lata temu. To, czego żałuję najbardziej, to, że nie znalazłam osoby, z którą mogłabym podzielić te wątpliwości i działać efektywniej od samego początku. Od której mogłabym uzyskać empatyczne wsparcie, żebym od początku mogła działać w zgodzie z sobą, porzucić blokujące przekonania i stworzyć pracę pasującą do mojej codzienności.

Nic nie dzieje się bez przyczyny! Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniu dziś ja pomagam osobom, które startują z działalnością online i chcą pomagać innym w zgodzie ze swoimi wartościami. Naturalnie i spokojnie.

O mnie

Od blisko 4 lat zgłębiam biznesowe oblicze internetu. Odwracam anonimowość w sieci, organizując spotkania online w małych grupach, oparte na empatii. Wspieram wrażliwe kobiety na drodze od marzeń o biznesie z duszą do strategicznego planu działania.

Moim marzeniem jest, aby każdy znalazł głos swojego powołania. Odkrywając prawdę o sobie, odkrywamy swój niepowtarzalny talent, którym możemy zmieniać świat. Będąc zakorzeniona w duchowości chrześcijańskiej, sercem i rozumem towarzyszę kobietom, które chcą iść za swoim wewnętrznym głosem w biznesie.

W 2017 roku zostałam mamą po raz pierwszy i wtedy zaczęłam prowadzić spotkania online dla mam. W międzyczasie uczyłam się prowadzenia działalności online, technicznych podstaw takiej działalności.

Kursy, które najbardziej wpłynęły na moją działalność to:

  • szkoła business design Latająca Szkoła 2019/2020
  • kurs Growth hacking Framework Marty Krasnodębskiej
  • grupa rozwojowa NVC prowadzona przez nvclab.pl
  • kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu.
  • Specjalista ds. marketingu /CRP we Wrocławiu
  • certyfikowany przez EMCC (European Mentoring & Coaching Council) Mentor kognitywny First Degree

Wszystkich kursów, szkoleń, godzin wysłuchanych podcastów, stron przeczytanych książek podczas drzemek dzieci… nie sposób wymienić. Pewnie też masz kilka z nich na swoim koncie. Pokaże Ci jak przełożyć je na język Twojej codzienności i przestać odkładać na później!

Opinie

Dorotę poleciła mi znajoma, która dzieli ze mną wiele moich przekonań i wartości. Już pierwszy kontakt z Dorotą był jak kojący balsam na moje serce. Poczułam się otulona i zaopiekowana biznesowo i jako człowiek. Miałam wrażenie, że mimo, że się nie znamy Dorota już rozumie moje potrzeby. Potem była nasza pierwsza rozmowa audio-video, która potwierdziła pierwsze wrażenie.

„A przede wszystkim otrzymałam ogrom wsparcia od Doroty, która świetnie sprawdziła się w roli naszego mentora. Bardzo ubogacające były też mastermindy grupowe online, które pozwalały na bycie z innymi uczestniczkami w atmosferze wzajemnego zrozumienia, dzielenia się swoimi trudnościami i sukcesami. To był naprawdę dobry ubogacający czas. A z niektórymi dziewczynami z naszego Masterminda utrzymuję kontakt cały czas ;)”

Ewelina Stawarska
Doula od serca

Dorota stworzyła i skonfigurowała dla mnie konto na mailerlite, stronę lądowania oraz serii maili automatycznych dla moich subskrybentów. Zajęła się całą stroną graficzną. Ja dostarczyłam tylko treść. Podzieliła się za mną swoją wiedzą i zebranym doświadczeniem, więc nie musiałam wszystkiego wypróbowywać sama. Poleciła mi dobre, proste rozwiązania, które pasowały do moich potrzeb.

Natalia Nalezińska
https://natalianalezinska.pl/

Byłam bardzo przejęta moim pierwszym wystąpieniem w sieci. Dorota emanowała spokojem i konkretem, a także słuchała mnie z otwartym sercem. Czułam się zrozumiana i spokojna, że wszystko będzie dobrze. Oprócz wiedzy technicznej mogłam liczyć na klarowną i empatyczną komunikację. Mimo, że się nie znamy, współpraca z Dorotą, była dla mnie bardzo serdeczna i osobista – tak jakbyśmy się znały długo i bardzo dobrze. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam takiego porozumienia w tak krótkim czasie online.