fbpx

Mastermind Strategia Motyla – połącz wrażliwość z działaniem

 Kompleksowy Program Strategia Motyla, w którym poprowadzę Cię przez strategiczne budowanie fundamentów działalności online.

– nauczysz się mówić językiem korzyści
– zbudujesz swoje media społecznościowe/ newsletter/ stronę www + woocommerce
– poznasz potrzeby klienta i nabierzesz wprawy w wychodzeniu do świata
– trening w małej grupie max 8 osób na zamkniętym instagramowym koncie, nagrywasz, komentujesz, prowadzisz szkolenia – tak TY!
nawiążesz mastermindowe relacje, które są bezcenną częścią naszej współpracy

Gotowa?
Mastermind Strategia Motyla ?
Twoja biznesowa wioska

Sprzedaż trwa tylko do 3.10.2021!

Płacąc teraz, zyskujesz niższą cenę!

1709,00 

16 w magazynie

Mastermind Strategia Motyla

Nowopowstający projekt jest jak roślinka kiełkująca w doniczce. Delikatny i wrażliwy na zmiany środowiska. Potrzebuje dobrego gruntu i wspierającego towarzyszenia.

Mastermind Strategia Motyla to właśnie takie towarzyszenie, które ma różne oblicza. To zarówno profesjonalne bycie i wysłuchanie, jak i zadanie mocnych pytań, na które stworzę dla Ciebie bezpieczną przestrzeń. To także podtrzymanie motywacji kiedy opada i wręczenie narzędzi do pracy. Towarzyszenie to cenna umiejętność, którą dajemy ważnym dla nas osobom. Jestem tu, aby towarzyszyć Tobie przez 8 tygodni i przeprowadzić Cię przez wrażliwy etap kiełkowania Twojego projektu!
Po programie inaczej spojrzysz na swoją działalność. Określisz jej cel, zaczniesz traktować ją bardziej serio, czyli zaczniesz dawać jej czas, a nie międzyczas. A przede wszystkim ogarniesz technikalia i nawiążesz kontakty z pierwszymi potencjalnymi klientkami.

Jak wygląda współpraca w Mastermindzie?

Mastermind składa się z 4 modułów:

  • Twoje WHY – przekonania i nastawienie
  • Relacje – Twoi klienci
  • Budujemy bezpieczny kokon
  • Motyl leci w świat

Praca w mastermindzie trwa 8 tygodni.
Każdy moduł trwa 2 tygodnie i składa się z:

– warsztatu wprowadzającego (nagranie dostępne przez rok od zakończenia mastermindu),
– mastermindu – grupowego spotkania online na żywo (daty do ustalenia po utworzeniu grupy), na którym rozpracowujemy dany temat w kilkuosobowej grupie. Każdy ma czas dla siebie, jednak formuła spotkania jest zamknięta i dopracowana. Opiera na 4 kręgach komunikacyjnej aktywności – mówienie, słuchanie, burza mózgów, wnioski.
– zeszyt ćwiczeń – do każdego modułu otrzymasz materiały online, do pracy na telefonie, komputerze lub do wydruku tak, abyś miała mierzalne postępy swojej pracy.

Po module 1. 2. i 3. odbywa się grupowa sesja mentoringowa Q&A! Zadajesz temat/pytanie i zgłębiamy go z użyciem narzędzi mentoringu kognitywnego. Na tej sesji nie musisz być na żywo, możesz zostawić pytanie i odsłuchać inspiracji – odpowiedzi w dogodnym czasie.

Pomiędzy sesjami trenujemy, czyli wykonujemy pracę dla swojego biznesu. Badanie rynku, stworzenie BIO lub strony o mnie z wyzwaniem: Jak z przekonaniem mówić o swoim biznesie online, nagranie stories na zamkniętej grupie na Instagramie. Przygotowanie warsztatu lub webinaru online dla uczestniczek Programu. Ćwiczenia, które są codziennością w prowadzeniu biznesu online. Ja jestem dla Ciebie dostępna mailowo i priv w mediach społecznościowych. Najczęściej odpowiadam od razu, ale na większe problemy odpowiadam w formie filmu bądź nagrania w ciągu 48h. Przez cały proces służę konstruktywnym feedbackiem. Nie bój się pytać, zagadywać – jestem dla Ciebie! Chcę, żebyś w trakcie programu czuła, że możesz na mnie liczyć, właśnie tak jak tego potrzebujesz.

Nie mam jeszcze nic, czy ten program jest dla mnie?

Nie masz nic? Czy masz pomysł? ? Jeśli masz pomysł i chcesz działać, to jesteś gotowa, żeby zacząć!

Moduł 1: Twoje WHY - przekonania i nastawienie

W biznesie mamy także gorsze dni. Dzięki pracy w module 1 przygotujesz się na przejście przez spadek formy, a także opracujesz strategie komunikacji, która przyciągnie odpowiednich klientów. Nauczysz się wybierać pomysły, które są warte realizacji właśnie DZIŚ.

Moduł 2: Relacje - Twoi klienci

Biznes to relacja! Bez niej nie dotrzesz tam, gdzie są Twoi klienci. Poznaj ich i daj się poznać! W tym module ułożymy Twój plan badania rynku. Pokażę Ci narzędzia, dzięki którym nie tylko poznasz pragnienia i potrzeby wymarzonego klienta, ale również nabierzesz pewności siebie w tym co oferujesz. Na własnej skórze przekonasz się jak Twoja oferta działa na ludzi.

Moduł 3: Budujemy bezpieczny kokon

Czego potrzebujesz do realizacji swojego DLACZEGO i budowania relacji z klientem?

Niech nie blokuje Cię technika! Oswoimy techikalia i złożymy Twoją skrzynkę z narzędziami do pracy online.

W module 3 znajdziesz swoje rozwiązania! A dodatkowo w bonusie otrzymujesz aktywację do motywu Divi, na którym z łatwością zbudujesz swoją stronę www!

Moduł 4: Motyl leci w świat

W 4 module naszej pracy przygotujemy plan działań na kolejne 3 miesiące. W trzymaniu rytmu pomogą Ci tablice do planowania Trello: Mój pierwszy produkt! Nauczysz się planować warstwowo oraz tworzyć treści wg metody 5W’s co da Ci elastyczność w działaniu work-life.

BONUSY o łącznej wartości prawie 900 zł!*

– roczna licencja superłatwego w obsłudze motywu DIVI, z którym samodzielnie zbudujesz swoją stronę internetową oraz sklep woocommerce! Razem z instrukcją obsługi (wartość 500 zł)
zestaw warsztatów Postaw od podstaw:
 Instagram,
 Mailerlite
 Facebook
 Woocommerce (łączna wartość 139zł)

– możliwość dołączenia do mentoringowego mastermindu W drodze — bezpłatnie na pierwszy miesiąc! (wartość 49 zł)
– zniżka w przedsprzedaży! – 200 zł

*kupując w ratach, bonusy otrzymasz po zakupie całości

Oferta mocno ograniczona!

Przedsprzedaż trwa do 1.10.2021

Dostęp dla 16 pierwszych osób!

Gwarancja satysfakcji

Jeśli poprzez pierwszy moduł wspólnej pracy nie poczujesz flow, a Twój biznesowy mindset nie ruszy z miejsca – otrzymasz całkowity zwrot poniesionych kosztów. Nie musisz nic tłumaczyć – po prostu dajesz mi znać, a ja oddaję Ci wpłaconą kwotę.
Nic nie ryzykujesz, jedynie to, że Ci się uda!

Nie czekaj, dołącz, tu jest Twoje miejsce!

1709,00 

16 w magazynie

Twoje dlaczego?

Jakie są Twoje przekonania o biznesie online?

Boisz się, że w świecie pełnym hałasu nie będzie miejsca na Twoją działalność z misją?

Nie chcesz się narzucać, reklamować natrętnie i ścigać z tłumem?

Jak pogodzić własną działalność z byciem mamą kilkorga dzieci?

Czy w biznesie jest miejsce na myślenie o rodzinie?

W biznesie mamy także gorsze dni. Dzięki pracy w module 1 przygotujesz się na przejście przez spadek formy, a także opracujesz strategie komunikacji, która przyciągnie odpowiednich klientów. Nauczysz się wybierać pomysły, które są warte realizacji właśnie DZIŚ.

Relacje - Twoi klienci

Boisz się, że nie znajdziesz klientów podzielających Twoje wartości?

Martwisz się, czy Twoja usługa jest wystarczająco innowacyjna?

Chciałabyś zacząć biznes od podstaw, od nawiązania relacji, poznania potrzeb klienta i badania rynku?

Gdzie są Twoi klienci? Czy ktoś będzie chciał Ci zapłacić tyle, ile jest warta Twoja usługa? 

2 moduł to badanie rynku. Techniki, jakie zaproponuję, nie tylko dadzą Ci wiedzę o potrzebach i nadziejach klienta, ale też pomogą nabrać pewności siebie w kontakcie 1:1.

Budujemy bezpieczny kokon

Czego potrzebujesz do realizacji swojego DLACZEGO i budowania relacji z klientem?

Media społecznościowe? Newsletter? Strona internetowa? Grafiki? Program do prowadzenia live, webinarów, szkoleń?

Boisz się, że technikalia będą Cię blokować?

Nie chcesz tracić czasu na siedzenie w necie?

W module 3 znajdziesz swoje rozwiązania! A dodatkowo w bonusie otrzymujesz aktywację do motywu Divi, na którym z łatwością zbudujesz swoją stronę www i sklep Woocommerce! Oraz pakiet warsztatów Postaw od Podstaw dzieki, którym zbudujesz swoje miejsca w sieci.

Motyl leci w świat

Twoja głowa to studnia pomysłów, jednak niewiele z nich udaje Ci się ukończyć?

Nie wiesz, które działania doprowadzą Cię do biznesowego celu?

Co publikować w mediach społecznościowych? Czy pisać blog? Co powinno być w newsletterze?

Jak zaprojektować kampanię sprzedażową?

Potrzebujesz planu i organizacji pracy?

W 4 module naszej pracy przygotujemy plan działań na kolejne 3 miesiące. Nauczysz się planować warstwowo oraz tworzyć treści wg metody 5W’s, dzięki czemu nie zabraknie Ci treści do regularnych publikacji.

 

Dołącz! Twoje miejsce czeka

1709,00 

16 w magazynie

Co piszą kobiety po współpracy ze mną?

przede wszystkim otrzymałam ogrom wsparcia od Doroty, która świetnie sprawdziła się w roli naszego mentora. Bardzo ubogacające były też mastermindy grupowe online, które pozwalały na bycie z innymi uczestniczkami w atmosferze wzajemnego zrozumienia, dzielenia się swoimi trudnościami i sukcesami. To był naprawdę dobry ubogacający czas. A z niektórymi dziewczynami z naszego Masterminda utrzymuję kontakt cały czas 😉

Ewelina Stawarska
Doula od serca

W jakim miejscu była Twoja działalność przed programem Strategia Motyla?

Nie bardzo wiedziałam do czego dąży, to była raczej radosna twórczość bez żadnego planu.

Czym zajmujesz się obecnie?

Jestem doulą połogową, otulam też poporodowo (i nie tylko). Przede wszystkim obrałam kierunek, do którego dążę i który, oprócz ogromnego poczucia pasji i misji, może dawać mi również dochód. Rozkręcam swoje konto na instagramie, szkolę się, robię swoją stronę połączona ze sklepem. Jednym słowem, odważyłam się spróbować i małymi krokami realizuję moje marzenia. A to wszystko w bardzo dużym deficycie czasowym, bo na urlopie wychowawczym z wymagającą córeczką na pokładzie i „ogarnianiem” rzeczywistości tylko na zmianę z mężem, bez żadnej pomocy z zewnątrz.

W czym na tej drodze pomógł Ci mastermind Strategia Motyla?

Nazwałam moje 'dlaczego’, nazwałam moje wartości, którymi kieruję się w życiu. Zostałam wyposażona w narzędzia, które pozwalają mi osiągnąć mój cel. A przede wszystkim otrzymałam ogrom wsparcia od Doroty, która świetnie sprawdziła się w roli naszego mentora. Bardzo ubogacające były też mastermindy grupowe online, które pozwalały na bycie z innymi uczestniczkami w atmosferze wzajemnego zrozumienia, dzielenia się swoimi trudnościami i sukcesami. To był naprawdę dobry ubogacający czas. A z niektórymi dziewczynami z naszego Masterminda utrzymuję kontakt cały czas 😉

Dorota stworzyła i skonfigurowała dla mnie konto na mailerlite, stronę lądowania oraz serii maili automatycznych dla moich subskrybentów. Zajęła się całą stroną graficzną. Ja dostarczyłam tylko treść. Podzieliła się za mną swoją wiedzą i zebranym doświadczeniem, więc nie musiałam wszystkiego wypróbowywać sama. Poleciła mi dobre, proste rozwiązania, które pasowały do moich potrzeb.”
Natalia Nalezińska

Współpraca indywidualna

Dziękuję za Twoją wiedzę ❤️

Paulina Lecyk
Kobiece rozkwitanie

W jakim miejscu była Twoja działalność przed programem Strategia Motyla?
Na samym początku drogi
Czym zajmujesz się obecnie?

Rozwijam social media, wciąż rozwijam swoje umiejętności graficzne w Canvie

W czym na tej drodze pomógł Ci mastermind Strategia Motyla?

Pomógł wystartować, dodał również odwagi

Dorotę poleciła mi znajoma, która dzieli ze mną wiele moich przekonań i wartości. Już pierwszy kontakt z Dorotą był jak kojący balsam na moje serce. Poczułam się otulona i zaopiekowana biznesowo i jako człowiek. Miałam wrażenie, że mimo, że się nie znamy Dorota już rozumie moje potrzeby. Potem była nasza pierwsza rozmowa audio-video, która potwierdziła pierwsze wrażenie.

Współpraca indywidualna

Byłam bardzo przejęta moim pierwszym wystąpieniem w sieci. Dorota emanowała spokojem i konkretem, a także słuchała mnie z otwartym sercem. Czułam się zrozumiana i spokojna, że wszystko będzie dobrze. Oprócz wiedzy technicznej mogłam liczyć na klarowną i empatyczną komunikację. Mimo, że się nie znamy, współpraca z Dorotą, była dla mnie bardzo serdeczna i osobista – tak jakbyśmy się znały długo i bardzo dobrze. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam takiego porozumienia w tak krótkim czasie online.

Współpraca indywidualna

O mnie

Od blisko 4 lat zgłębiam biznesowe oblicze internetu. Odwracam anonimowość w sieci, organizując spotkania online w małych grupach, oparte na empatii. Wspieram wrażliwe kobiety na drodze od marzeń o biznesie z duszą do strategicznego planu działania.

Moim marzeniem jest, aby każdy znalazł głos swojego powołania. Odkrywając prawdę o sobie, odkrywamy swój niepowtarzalny talent, którym możemy zmieniać świat. Będąc zakorzeniona w duchowości chrześcijańskiej, sercem i rozumem towarzyszę kobietom, które chcą iść za swoim wewnętrznym głosem w biznesie.

W 2017 roku zostałam mamą po raz pierwszy i wtedy zaczęłam prowadzić spotkania online dla mam. W międzyczasie uczyłam się prowadzenia działalności online, technicznych podstaw takiej działalności.

Kursy, które najbardziej wpłynęły na moją działalność to:

  • szkoła business design Latająca Szkoła 2019/2020
  • kurs Growth hacking Framework Marty Krasnodębskiej
  • grupa rozwojowa NVC prowadzona przez nvclab.pl
  • kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu.
  • Specjalista ds. marketingu /CRP we Wrocławiu
  • certyfikowany przez EMCC (European Mentoring & Coaching Council) Mentor kognitywny First Degree

Wszystkich kursów, szkoleń, godzin wysłuchanych podcastów, stron przeczytanych książek podczas drzemek dzieci… nie sposób wymienić. Pewnie też masz kilka z nich na swoim koncie. Pokaże Ci jak przełożyć je na język Twojej codzienności i przestać odkładać na później!

Nie czekaj, dołącz tu jest Twoje miejsce!

1709,00 

16 w magazynie

Masz pytania? Napisz do mnie!

11 + 5 =