fbpx

Wiele z nas ma obawy związane z promocją i sprzedażą – Ciebie też to dotyczy?

kim jestem

Nazywam się Dorota Klewicz. Jestem przedsiębiorczynią, certyfikowaną mentorką kognitywną i trenerką programów rozwojowych. Od 5 lat pomagam wysokowrażliwym kobietom budować i rozwijać firmę w oparciu o markę osobistą.

Moim marzeniem jest, aby każdy znalazł głos swojego powołania. Zakorzeniona w duchowości chrześcijańskiej, sercem i rozumem towarzyszę kobietom, które chcą iść za swoim wewnętrznym głosem w biznesie. Wierzę, że odkrywając prawdę o sobie, odkrywamy swój niepowtarzalny talent, którym możemy zmieniać świat.

struktura konferencji

Zaplanowałam Konferencję jako serię rozmów z doświadczonymi przedsiębiorcami oraz warsztatowych spotkań online, które pomogą Ci przełamać opory przed sprzedażą!

Będziemy spotykać się od piątku 29 września do niedzieli 1 października, 2 razy dziennie w godzinach:

10:00      Wywiady z gośćmi trafią do Twojej skrzynki mailowej a dostęp do nich otrzymasz na 48h! To rozmowy poświęcone backstage działalności biznesowej, także początkom, obawom i sposobom radzenia sobie z nimi. Pokażą Ci, jak różny styl można mieć w marketingu, nie tracąc na skuteczności

16:00 – 18:00    Kręgi opowieści biznesowych, czyli spotkania w formie warsztatów on-line na żywo. Są one otwartą na dialog przestrzenią, w której każda z Was ma możliwość dzielenia się doświadczeniami z drogi budowania działalności online. Nad empatycznym przebiegiem spotkania czuwa organizatorka, mentorka z doświadczeniem w prowadzeniu mastermindów i kręgów kobiet. Dostaniesz feedback indywidualnie dla Ciebie! Dodatkowo podczas spotkań na żywo czekają dla Was niespodzianki i nagrody od partnerów!

Konferencja jest bezpłatna na żywo oraz przez kolejne 48h – a zapisane uczestniczki będą mogły wykupić dostęp do nagrań w promocyjnej cenie!

Dołącz do naszej empatycznej przestrzeni, gdzie będziesz mogła rozwijać swoje umiejętności oraz zdobyć pewność w kreowaniu własnej marki osobistej online. Zbudujmy społeczność, która inspiruje i motywuje do działania!

nasi Goscie

Poznaj naszych gości, którzy podzielą się z Tobą swoimi doświadczeniami.

Maja Sowińska

Organizatorka warsztatów łączących to co duchowe z tym co cielesne, czyli Kręgi Estery. Konsultantka olejków doTerra. Artystka dbająca o plastykę słowa, tworząca muzykę uwielbienia. Wraz z mężem prowadzi ewangelizacyjną fundację Sowinsky.

Moja działalność skłania się w stronę towarzyszenia ludziom w tym, aby mogli toczyć bardziej integralne życie. Takie, w którym ciało, dusza i psychika mogą się równomiernie rozwijać.”

Aleksandra Gnyszka

Dyplomowana lekarz stomatolog, od 17 lat związana z medycyną. Łączy podejście klasyczne z naturopatią oraz elementami medycyny chińskiej. Prowadzi swoją działalność jako Mama Ziołolog. Prywatnie mama czwórki dzieci.

Bycie mamą skłoniło mnie do tego, by szukać sposobów na zadbanie o zdrowie i poziom energii mojej, mojej rodziny, a potem także moich pacjentów.”

Krzysztof Ciuła

Certyfikowany trener efektywności i przywództwa, coach, mówca, konsultant kariery, konsultant osobowości. Kompetencje zdobywał od takich światowych autorytetów jak m.in. Jim Rohn, Ken Blanchard, Tony Robbins, Paul J. Meyer czy John Maxwell. 

Doświadczenie pozwoliło mi stworzyć szereg reguł, zasad i założeń, którymi kieruję się podczas pracy z ludźmi i dzięki którym, mogę teraz uznać siebie za człowieka sukcesu. Podczas swojej drogi odkryłem uniwersalne zasady, które pomagają osiągnąć sukces i szczęście w życiu.”

harmonogram konferencji

piątek 29 września

10:00

Wywiad – Maja Sowińska – „Wstydź się i rób!”

16:00

Krąg opowieści biznesowych – warsztat na żywo

sobota 30 września

10:00

Wywiad – Aleksandra Gnyszka – „Pewności siebie nie zdobywa się siedząc”

16:00

Krąg opowieści biznesowych – warsztat na żywo

niedziela 1 października

10:00

Wywiad – Krzysztof Ciuła – „Profesjonalny, znaczy dobrze przygotowany”

16:00

Krąg opowieści biznesowych – warsztat na żywo

partnerzy

nasi Partnerzy ufundowali nagrody, które zostaną rozdane podczas spotkań na żywo w Kręgach Opowieści Biznesowych.

Wydawnictwo RTCK

Kody rabatowe dla każdego uczestnika!

Studio Błogo

Zestawy kart

Oaza Dobra

Ceramiczne ozdoby handmade

Natalia Emshoff

Praktyka samoregulacji przed snem

Dorota Klewicz

Julita Rot

Zapisz się już dziś i odkryj nowe możliwości!

Zaczerpnij odwagi w wykorzystywaniu strategii marketingowych, które pomogą Ci promować swoją działalność, zwiększyć sprzedaż i satysfakcję z wykonywanej pracy!

[/et_pb_column]