fbpx

Program mastermind Strategia Motyla – edycja 2

Uncategorized
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Strategia Motyla – połącz wrażliwość z działaniem

Kompleksowy Program Strategia Motyla, w którym przejdziesz przez strategiczne budowanie fundamentów działalności online.

– nauczysz się mówić językiem korzyści
– zbudujesz swoje media społecznościowe/ newsletter/ stronę www + woocommerce
– poznasz potrzeby klienta i nabierzesz wprawy w wychodzeniu do swoich odbiorców
– zaplanujesz i puścisz w świat pierwszy lead magnet

Course Content

Zanim zaczniesz

  • Powitanie Strategia Motyla 2021! 🤩
    01:18

Moduł 1: Twoje WHY – przekonania i nastawienie
Przepracujemy Twoje przekonania o prowadzeniu biznesu, zaplanujesz swój czas na pracę z dbałością o to co dla Ciebie najważniejsze – rodzina i bliskie relacje!

Moduł 2: Relacje – Ty i Twoi klienci
Biznes to relacja! Bez niej nie dotrzesz tam, gdzie są Twoi klienci. Poznaj ich i daj się poznać! W tym module ułożymy Twój plan badania rynku. Pokażę Ci narzędzia, dzięki którym nie tylko poznasz pragnienia i potrzeby wymarzonego klienta, ale również nabierzesz pewności siebie w tym co oferujesz. Na własnej skórze przekonasz się jak Twoja oferta działa na ludzi.

Moduł 3: Budujemy bezpieczny kokon
Czego potrzebujesz do realizacji swojego DLACZEGO i budowania relacji z klientem? Niech nie blokuje Cię technika! Oswoimy techikalia i złożymy Twoją skrzynkę z narzędziami do pracy online. W tym module ja zajmiemy się stroną techniczną Twojej działalności, ale nic się nie martw! Nauczę Cię jak się w tym nie zagubić 🎐 Hosting/ domena/ SSL rozszyfrujemy ważne słowa i ruszamy dalej! 🦋🧡🤩🥳

Moduł 4: Motyl leci w świat
Strategiczny plan działania na 12 tygodni. Dopasowany do Twoich potrzeb, do potrzeb Twojej rodziny i klientów. Brzmi kusząco?

Moduł 5: BONUSY!
Roczna licencja łatwego w obsłudze motywu DIVI, z którym samodzielnie zbudujesz swoją stronę internetową oraz sklep Woocommerce! Dane do aktywacji motywu znajdziesz w mailu z programu!