fbpx

Mentoringowe lato 3 miesiące

Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Tego lata doświadcz soczystego rozwoju!

Masz już podstawy, ale wciąż masz problem z ustawieniem klocków w odpowiednie miejsce? Czy czujesz, że kręcisz się w kółko, nie osiągając zamierzonych rezultatów? A może nie jesteś w pełni zadowolona z efektów, jakie osiągnęłaś w ostatnim roku?

Nie martw się, jesteś w odpowiednim miejscu! Przed Tobą pierwsza tego typu okazja, która pomoże Ci w pełni wykorzystać Twój potencjał i zbudować skuteczną firmę opartą o Twoją markę osobistą. Przedstawiam Ci trzymiesięczny abonament, który zapewni Ci indywidualne wsparcie mentoringowe, praktyczną nauki i codzienną motywację.

Wyobraź sobie, jakie uczucie mieć mentora przy swoim boku, który będzie Cię prowadził przez kolejne etapy rozwoju. Będziesz mogła korzystać z doświadczenia i wiedzy, dostosowanej do Twoich indywidualnych potrzeb i celów. To właśnie dzięki temu wsparciu będziesz mogła skutecznie stawiać kroki na ścieżce rozwoju.

Ale to nie wszystko! Mentoringowe lato to nauka od praktyka. Nie tylko zdobędziesz teoretyczne informacje, ale będziesz miała szansę je od razu wdrażać w rozwój swojej działalności online. Dzięki temu Twoje działania będą uporządkowane i będą miały realny wpływ na rozwój Twojego biznesu.

Mentoringowe lato to:

  • 6 webinarów Rozwój przy kawie o wartości 354 zł
  • 3 sesje mentoringowe grupowe 897 zł
  • 3 kręgi opowieści biznesowych 177 zł
  • 🔥 motywująca grupa na Instagramie – 🤑🤑🤑 🔥
  • łącznie 1428 zł

Ale w abonamencie jest dużo atrakcyjniej!

Zapłać 1/3 tej ceny i zyskaj całą pełnię mentoringowego wsparcia!

Startujemy livem inauguracyjnym 05.07. godz. 16:00 – wszystkie spotkania w programie są nagrywane i możesz do nich wracać w dowolnym czasie podczas trwania Twojego abonamentu.

UWAGA! W pierwszej premierowej edycji masz bonusy, które już się nie powtórzą!

  1. Program mentoringowy do samodzielnej pracy! Badanie rynku – relacje – empatyczna sprzedaż wartość 359 zł
  2. Gwarancja ceny przy przedłużeniu abonamentu: 200 zł rabatu teraz, 200 zł rabatu przy odnowieniu abo 🤩

Łączna wartość tego zestawu to: 2187 zł 🤯

Czyli dołączając tego lata oszczędzasz 1888 zł! Ciekawa jestem ile czasu potrzebujesz, żeby cała inwestycja zwróciła Ci się z nawiązką? 😎

Dołącz do końca czerwca!

Show More

Course Content

Live inauguracyjny 05.07. godz. 16:00 🥳
Dołącz do spotkania na Google Meet 05.07. środa, godzina 16:00

  • Spotkanie inauguracyjne 05.07. godz. 16:00
    29:38

Rozwój przy kawie
Dostęp do bazy wiedzy! Zaparz kawę, weź notatnik i działaj!

Spotkania mentoringowe
Link do spotkania na Google Meets. Tutaj znajdziesz też powtórki spotkań ❤ Na spotkanie mentoringowe przychodzisz ze swoim konkretnym problemem. Pytania/problemy/sprawy zbieramy wcześniej w pliku wspólnym Google doc. Podczas spotkania jeśli możesz być na żywo zaproszę Cię do ćwiczenia mentoringowego w towarzyszeniu grupy. Może się okazać, że Twoje ćwiczenie wzbogaci inną osobę a Ty też będziesz czerpać słuchając innych ćwiczących. Jeśli ani razu nie będziesz miała sprawy to przygotuję dla Ciebie specjalne ćwiczenie coachingu biznesowego wg potrzeb jakie będę zauważać w Twojej pracy :) Pamiętaj, że bierzesz udział na tyle na ile chcesz :)

Kręgi opowieści biznesowych
Dołącz do nas w rytmie slow. Sednem tej części abonamentu jest relacja i doświadczenie wzajemnej uważności.

Bonusy do pobrania
Tu będą się pojawiały bonusy, które mam w swoim zapleczu, a które będą dla Was korzystne w trakcie procesu. Wg potrzeb, jakie będą się pojawiać.