fbpx

Biznesowy Booster Czuciowy

Trzydniowy camp dla Kobiet gotowych na wyższy poziom w swoim biznesie online

Temat styczniowego warsztatu to WHY — motywacja i planowanie.

Widzimy się 28 – 29.01. codziennie o godzinie 15:00!
+ krąg Kobiet 5.02. godz. 9:00

Skuteczne wsparcie dla Twojego biznesu online

 Ile kursów przerobiłaś w ubiegłym roku? Ile książek masz na liście do przeczytania? Może tak jak ja gromadzisz je na blacie swojego biurka? I… toniesz?

Wynurz się!

Łapczywie i zachłannie wdychaj powietrze! Głośny wdech, od którego zaczyna się życie! Jak po długiej, podwodnej podróży. Wynurz się i poczuj słońce na swojej skórze! Oh, tak! Dobrze jest czuć! Dobrze jest wiedzieć, że nie musisz wszystkiego! Że masz wpływ! 

Przerobiłaś już marketingowe trendy i jesteś wkurzona, że u Ciebie nie działają? Że nie mówią Twoim językiem? Masz zapchaną listę TO DO ale zmęczenie odbiera Ci możliwość działania? Działasz w sieci ponad rok?

Biznesowy Booster Czuciowy jest dla Ciebie! To dwudniowy warsztat dla Kobiet, które już mają dość kolejnych pomysłów na ich biznes. Teraz pora na Twój pomysł, na Ciebie w Twoim  biznesie online!

Daj się usłyszeć

„Kiedy ktoś cię naprawdę słyszy i wcale przy tym nie osądza, nie próbuje brać za ciebie odpowiedzialności ani cię kształtować, jest to cholernie dobre uczucie.”

Carl Rogers

Biznesowy Booster Czuciowy

Doładuj siebie w biznesie online

  • 28.01. godz. 15:00 warsztat + workbook: Jak utrzymać motywację i optymizm przez cały rok? WHY, planowanie i kobiecość w biznesie.
  • 29.01. godz. 15:00 warsztat pracy z ciałem
  • opcjonalnie: 05.02. godz. 9:00 krąg Kobiet na żywo online, nie będzie nagrywany!

Jak wygląda praca na Boosterze?

Dzień 1

Warsztat: WHY motywacja i planowanie + workbook

Jakie są Twoje przekonania o biznesie, a zwłaszcza o biznesie online?

Często spotykam się z nastawieniem, że online to przecież praca w domu. Zrobi się między wstawieniem prania a nakarmieniem dzieci… Albo w czasie kiedy one się pobawią. Ewentualnie zrobi się po etatowych 8 godzinach 😅 To częsty błąd, przez który cenne biznesy upadają w pierwszym roku swojej działalności. To powoduje, że nie traktujesz swojej pracy serio. Nie ustalasz cen na odpowiednim poziomie, a w ostateczności nie pomagasz swoim klientom. OKRADASZ nas ze swoich talentów! Nie zgadzam się na to!

Jeśli zastanawiasz się jak pogodzić własną działalność z byciem mamą kilkorga dzieci? Lub jeśli nie wiesz jak skończyć z etatem i przejść na swoje — zacznij od podstaw! Nazwij swoje DLACZEGO. Czy ono jest wystarczająco ważne, żebyś dała mu przestrzeń w swoim życiu? Czy w biznesie jest miejsce na myślenie o rodzinie?

Na warsztacie poznasz podstawy planowania wg 12-tygodniowego roku pracy, dostaniesz wskazówki jak wdrożyć swoje plany od razu! Przy takiej ilości czasu, jaką dziś dysponujesz! Padną celne pytania, które pomogą Ci uporządkować Twoją motywację i wkroczyć z mocą w nowy rok! Warsztat ma karmić i pobudzać do działania jak prawdziwe cappuccino. Gorące, na mocnym espresso ze słodką, mleczną pianką. Bez słodzenia, bez zbędnego rozrzedzania!

Nagranie warsztatu będzie dla Ciebie dostępne przez 4 tygodnie, a workbook, z którym wdrożysz usprawnienia w Twoim biznesie, zostaje z Tobą na zawsze ❤

Dzień 2

Warsztat pracy z ciałem — Powrót do SIEBIE w pełni + sekwencja audio do samodzielnej pracy

Poczuj to co jest
Poczuj hamujące Cię przekonania — to jest klucz, by się od nich uwolnić
Czucie prowadzi Cię zawsze nawet jeśli nie masz z nim kontaktu (!)
Wchodząc w ciało, rozpoznajesz i nazywasz, jak się czujesz i czego pragniesz
To ma ogromne znaczenie w prowadzeniu własnego biznesu
To właśnie czucie pomaga Ci decydować kiedy działać, a kiedy odpuścić.

Dlatego:
– wpuść swoją wiedzę w ciało, pozwól jej się ucieleśnić.
– pozwól Twojemu ciału mówić do Ciebie! Ono wie, ono czuje!

I to właśnie ono: działa!

Tak!

Twoja praca, Twój biznes, Twoja czuła działalność potrzebuje Ciebie i Twojej pełnej uwagi, kiedy pracujesz. By być w pełni tu i teraz potrzebujesz zejść z głowy właśnie do ciała i znów poczuć się całością. 

Na sesji pracy z ciałem doświadczysz Siebie w tym co jest, bez odjazdów, będzie to bardzo konkretne, odczuwalne, ziemskie i jednocześnie będzie poszerzaniem SIEBIE, rozluźnieniem i przypływem Twojej własnej mocy. Twoje DLACZEGO wypłynie na powierzchnię.

Na warsztacie pracy z ciałem doświadczysz jak wejść w ciało w momencie zwątpienia lub podczas nadmiaru energii. Po warsztacie będziesz wiedziała, jak w kilka minut połączyć się z głębszym czuciem siebie.

Metody pracy:
wytrząsanie całego ciała, praca z oddechem, uaktywnienie postawy pełnej mocy wobec wyzwań, sięganie po całą siebie.

Nagranie warsztatu będzie dla Ciebie dostępne przez 4 tygodnie, a nagranie audio do sekwencji pracy z ciałem otrzymujesz na zawsze.

Dzień 3

 Krąg Kobiet — na żywo

Online, online… Wszystkie już mamy dość ekranów. Ja mam go szczególnie dość, ponieważ widzę jak bardzo to, co na ekranie, nie wchodzi do serca. Traci ważność. Biznesowy Booster Czuciowy powstał jako protest na wszechobecne, bezosobowe kursy! To jest przestrzeń, z której wychodzisz napełniona, aby karmić kolejne osoby.

Krąg Kobiet odbywa się online, na żywo i nie jest nagrywany. Wszystko po to, abyś poczuła, że ważne jest TU i TERAZ. Teraz jesteś na tym świecie i teraz właśnie jest Twój czas!

Spotkanie potrwa ok.2 godzin. Prowadzone jest metodą czterech kręgów komunikacji. Każdy krąg to inna forma: mówienie, słuchanie, feedback, podsumowanie. Na spotkaniu dbamy, aby praktykować komunikację empatii.

Spotkanie w kręgu Kobiet jest opcjonalne! 1 i 2 dzień warsztatu są integralną częścią pracy. 

299,00 399,00 

Wynurz się!

Natalia Nalezińska

Voice – Embodiement – Psyche

Prowadzę kobiety, przekazując im konkretne narzędzia oraz zebraną wiedzę i doświadczenie do swojej esencji SIEBIE. Towarzyszę w wielu wymiarach i na wielu poziomach. Główne to przestrzenie: głosu, ciała i psyche. Często przeplatają się one i wzajemnie uzupełniają. Ważne jest dla mnie to, byś podczas pracy ze mną mogła doświadczać, stąd sercem mojej pracy są procesy grupowe oraz sesje indywidualne, na których trzymam przestrzeń i dbam o to, byś mogła przejść swój proces. Kobiety, pod moim przewodnictwem oraz w przestrzeniach, które tworzę, odważają się sięgnąć w pełni po siebie. Zmieniają swoje życie, wybierają SIEBIE, działają w porozumieniu z całą SOBĄ. Odważam się pracować ze wszystkim tym „o czym się nie mówi”. Nadal jeszcze jest tego sporo.

Moje całościowe doświadczenie jako psycholog, terapeutka, muzyk, aktorka, partnerka, matka, kobieta, a przede wszystkim istota czująca i obejmująca coraz więcej i więcej swoim Jestestwem, zabieram kobiety, za każdym razem w coraz to głębsze przestrzenie. Każde spotkanie, każdy krąg, każdy proces jest inny, każde jest „nowym”. Jestem w nieustannym procesie, eksploruję, doświadczam, wczuwam się, a wszystko to, co absorbuję, przekazuję dalej. Ty doświadczasz i dopasowujesz swoje doświadczenia jak puzzle do swojej układanki. Jednym zdaniem: trzymam przestrzeń dla Twojej transformacji, i dbam o to, żebyś jeśli tylko CHCESZ, doświadczyła tego, kim jesteś! That’s my job 😉

Dorota Klewicz

Mentorka – Strategia online – biznesowa towarzyszka

Od blisko 4 lat zgłębiam biznesowe oblicze internetu. Odwracam anonimowość w sieci, organizując spotkania online w małych grupach, oparte na empatii. Pomagam wysokowrażliwym kobietom ucieleśniać marzenia. Układać je w cele i strategie. Kompletuję skrzynkę z narzędziami. Wszystko z delikatnością, która zmienia marzenia w realne, fruwające motyle.

Moim marzeniem jest, aby każdy znalazł głos swojego powołania. Odkrywając prawdę o sobie, odkrywamy swój niepowtarzalny talent, którym możemy zmieniać świat. Będąc zakorzeniona w duchowości chrześcijańskiej, sercem i rozumem towarzyszę kobietom, które chcą iść za swoim wewnętrznym głosem w biznesie.