fbpx

Indywidualny mentoring biznesowy

Odważ się żyć i pracować po swojemu
Jak pracuję?Zacznij działać

Nie odkładaj siebie na jutro!

Umów się na darmową sesję

pracuj zgodnie z twoimi wartościami

Nazwij pragnienia swojego serca

Pamiętasz te sytuacje kiedy bałaś się odezwać. “Inni wiedzą lepiej” – pomyślałaś i zamilkłaś. Po czasie okazało się, że Twoje rozwiązanie było lepsze. Straciliście czas i pieniądze.

Przypomnij sobie swoją szufladę. Był tam stos książek i Twoja twórczość. Pamiętnik? Szkicownik? Twoje prace nie wyszły z szuflady. Dlaczego? 

Zobacz tę małą dziewczynkę. Tę w białych rajstopkach ze zdartymi kolanami… Kuli się. Znów dostaje reprymendę. Że dziewczynkom nie wypada, że kolanka miały być białe, że za głośno śpiewa. Że patrzą na nią, bo wygląda śmiesznie. A Ty czułaś się pięknie! Czułaś się podekscytowana możliwością dzielenia pięknem. Czułaś, że otaczają Cię dobre osoby, które chętnie podejmą wspólną, ekscytującą zabawę! Gdzie dziś jest ta wiara w drogiego człowieka?

Jesteś ukochanym dzieckiem Stwórcy! Stań się bohaterką Twojego życia! Wróć do siebie i sięgnij po odwagę do życia w pełni i obfitości.

“Ukochałem cię odwieczną miłością,
dlatego też zachowałem dla ciebie łaskawość.”
Jr 31, 3b
 

Jestem tu, by słuchać i towarzyszyć

Umów się na darmową sesję

Jak dla Ciebie czuje się te słowa?

Bądź sobą

Dzień jak co dzień. Poprawiam delikatne jak piórka włosy mojej córki. Dzieci z głośnym śmiechem wychodzą do łazienki. Słyszę plusk wody. Podaję na stół parującą zupę. Jest dobrze. Mam wszystko, czego potrzebuję! A jednak czuję, że to jeszcze nie jest to. Właściwie przez większość czasu te mikrochwile mi umykają… Skąd ta myśl, że mogłabym więcej? Że chciałabym inaczej? Dlaczego tylko ja nie umiem być stale uśmiechnięta i w fartuszku piec codziennie świeży chleb?…

Znasz ten stan? To niezaopiekowane pragnienia Twojego serca szepczą, abyś wyszła z impasu. Być może pieczenie chleba nie jest Twoją supermocą. Ale wiem, że masz inną. Skąd ta pewność? Wiem, że nie zjawiłaś się na tym świecie przypadkiem. To mówi Pan do Ciebie w księdze Jeremiasza: Zanim ukształtowałem cię w łonie matki, znałem cię, nim przyszedłeś na świat, poświęciłem cię” (Jr 1,5a)

Nie motywuj się, działaj!

Małe kroki, wielkie efekty to Twoja mapa mocy!

Mentoring nie jest formą terapii. Nie będziemy analizować co doprowadziło do miejsca, w którym jesteś, ani badać dlaczego. Za to przyjrzymy się Twoim pragnieniom i talentom. Zobaczymy jakie kroki możesz zrobić już teraz, żeby pójść w stronę życia, o jakim marzysz.

To będzie proces sięgania do swoich zasobów. Szukania źródła odwagi. Nazywania ich i pomnażania. Twoi bliscy będą z radością obserwować jak wraca Ci radość życia, cierpliwość i wewnętrzna siła.

Kiedy NIE jesteś gotowa na indywidualny mentoring personalny?

  • cierpisz (lub podejrzewasz u siebie) na depresję ale nie chcesz podjąć leczenia
  • jesteś w trakcie terapii i nie masz gotowości, aby zgłosić terapeucie udziału w mentoringu (punkt obowiązkowy dla osób w terapii)
  • nie jesteś gotowa zainwestować czasu w wykonywanie zadanej na sesji pracy dla siebie
  • jesteś przekonana, że pomoże Ci jeszcze jeden kurs lub książka – w tej sytuacji korzystniej sięgnąć właśnie po nie 🙂

Słuchanie to moja supermoc

Zróbmy to razem! Umów się na darmową sesję

marketing

social media

język korzyści

badanie rynku

blokady i rozwiązania

rozwój osobisty

cele biznesowe

cele personalne

rozwój duchowy

Services

What We Can Do For You

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi et leo condimentum, mollis velit interdum, congue quam. Etiam molestie egestas quam. Vivamus maximus viverra pellentesque. Donec auctor enim sed dictum semper. Integer id sem ut tortor scelerisque luctus. Etiam tortor eros, interdum in luctus quis

Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur arcu erat,

Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur arcu erat,

Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur arcu erat,

Lorem Ipsum Dolor

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Curabitur arcu erat,

Kim jestem?

Stwórz swoje własne okoliczności

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi et leo condimentum, mollis velit interdum, congue quam. Etiam molestie egestas quam. Vivamus maximus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi et leo condimentum, mollis velit interdum, congue quam. Etiam molestie egestas quam. Vivamus maximus.

Cennik

Pakiety usług

*czas wykorzystania max 2 miesiące od zawarcia kontraktu

Zostaw kontakt

12 + 9 =

Dorota Klewicz

kontakt@dorotaklewicz.pl