fbpx

Kręgi Opowieści Biznesowych

 

Marketing i onlajny Cię męczą?

Trudno Ci utrzymać motywację i wytrwać w jednym projekcie?

Jesteś wysoko wrażliwą osobą, która pragnie działania z poziomu serca?

Nabierz sił. Odnów swój entuzjazm. Połącz się ze swoją kreatywnością i nabierz ochoty na wychodzenie do świata! 

Wyobraź sobie pokój. Domowe światło, świeca. Soczysty zapach dzikiej pomarańczy. Kobiety w kręgu. Wchodzisz. Czujesz się obco. Ale jedna z nich wychodzi do Ciebie. Podaje rękę. Przedstawia się. Jej uśmiech Cię ośmiela. Z każdym kolejnym kręgiem, coraz bardziej. Wreszcie czujesz, że jesteś na swoim miejscu. Że prowadzenie Twojej działalności nie przerasta Cię, ale jest Twoją misją!

Spotkanie, na które Cię zapraszam, jest oparte o formułę kręgów komunikacji. Każdy krąg to inna aktywność — mówienie, słuchanie, feedback, wyciąganie wniosków. Z każdym kręgiem wchodzimy głębiej. Bo komunikacja to nie tylko mówienie! Nie ma obawy, że się pogubisz lub nie będziesz wiedziała, o czym mówić. Poprowadzę Cię za rękę. Forma spotkania zachęca do włączenia się – przedstawienia kim jesteś i z czym przychodzisz. Ale do niczego nie zmusza.

Na spotkaniu unikamy doradzania. Uczymy się aktywnie słuchać i dzielić doświadczeniem i wiedzą. (Jeśli nie wiesz jak to możliwe – koniecznie sprawdź i dołącz) 

Spotkanie w kręgu ma na celu pokazać Ci nową perspektywę, wyrwać z Twoich schematów myślenia i naładować inspiracją do dalszej pracy.

To jak wchodzisz w to?

Spotkanie w kobiecym gronie to miejsce wzrastania, nabierania płynności w mówieniu o sobie. Doświadcz wsparcia Kobiet. Poczuj kreatywność, która rozpala do działania!

Zmiana zaczyna się w sercu, dąży do głowy i wychodzi przy pomocy naszych ust i rąk! Zacznij zmianę od swojego serca!

Aby spotkanie było efektywne maksymalna ilość uczestników to 10. W zależności od ilości osób spotkanie trwa od 90 do 120 minut. Spotkanie odbywa się na platformie online Google Meet i nie jest nagrywane.

Sesje odbywają się w terminach:

 • 10.11.2023 - brak miejsc
 • 24.11.2023
 • 08.12.2023
 • 22.12.2023
 • 05.01.2024 - wchodzimy z intencją w nowy rok

Zawsze o godzinie 17:00.

Kupując pakiet, jeden termin możesz przenieść na kolejny miesiąc. Dodatkowo w bonusie otrzymasz dostęp do warsztatów "Rozwój przy kawie"!

Dołączając teraz otrzymujesz gwarancję miejsca w Kręgu Opowieści Biznesowych

O mnie

Od blisko 5 lat zgłębiam biznesowe oblicze internetu. Odwracam anonimowość w sieci, organizując spotkania online w małych grupach, oparte na empatii. Wspieram wrażliwe kobiety na drodze od marzeń o biznesie z duszą do strategicznego planu działania.

Moim marzeniem jest, aby każdy znalazł głos swojego powołania. Odkrywając prawdę o sobie, odkrywamy swój niepowtarzalny TALENT, którym możemy zmieniać świat. Będąc zakorzeniona w duchowości chrześcijańskiej, sercem i rozumem towarzyszę kobietom, które chcą iść za swoim wewnętrznym głosem w biznesie.

W 2017 roku zostałam mamą po raz pierwszy i wtedy zaczęłam prowadzić spotkania online dla mam. W międzyczasie uczyłam się prowadzenia działalności online, technicznych podstaw takiej działalności.

Kursy, które najbardziej wpłynęły na moją działalność to:

 • szkoła business design Latająca Szkoła 2019/2020
 • kurs Growth hacking Framework Marty Krasnodębskiej
 • grupa rozwojowa NVC prowadzona przez nvclab.pl
 • kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu.
 • Specjalista ds. marketingu /CRP we Wrocławiu
 • certyfikowany przez polską Izbę Coachingu Mentor kognitywny Second Degree
 • kurs marketingu i strategi marki Pocket Full od Do, autorstwa Chrisa Do

Wszystkich kursów, szkoleń, godzin wysłuchanych podcastów, stron przeczytanych książek podczas drzemek dzieci… nie sposób wymienić. Pewnie też masz kilka z nich na swoim koncie. Pokaże Ci jak przełożyć je na język Twojej codzienności i przestać odkładać na później!

Opinie

Dorotę poleciła mi znajoma, która dzieli ze mną wiele moich przekonań i wartości. Już pierwszy kontakt z Dorotą był jak kojący balsam na moje serce. Poczułam się otulona i zaopiekowana biznesowo i jako człowiek. Miałam wrażenie, że mimo, że się nie znamy Dorota już rozumie moje potrzeby. Potem była nasza pierwsza rozmowa audio-video, która potwierdziła pierwsze wrażenie.

„A przede wszystkim otrzymałam ogrom wsparcia od Doroty, która świetnie sprawdziła się w roli naszego mentora. Bardzo ubogacające były też mastermindy grupowe online, które pozwalały na bycie z innymi uczestniczkami w atmosferze wzajemnego zrozumienia, dzielenia się swoimi trudnościami i sukcesami. To był naprawdę dobry ubogacający czas. A z niektórymi dziewczynami z naszego Masterminda utrzymuję kontakt cały czas ;)”

Ewelina Stawarska
Doula od serca

Dorota stworzyła i skonfigurowała dla mnie konto na mailerlite, stronę lądowania oraz serii maili automatycznych dla moich subskrybentów. Zajęła się całą stroną graficzną. Ja dostarczyłam tylko treść. Podzieliła się za mną swoją wiedzą i zebranym doświadczeniem, więc nie musiałam wszystkiego wypróbowywać sama. Poleciła mi dobre, proste rozwiązania, które pasowały do moich potrzeb.

Natalia Nalezińska
https://natalianalezinska.pl/

Byłam bardzo przejęta moim pierwszym wystąpieniem w sieci. Dorota emanowała spokojem i konkretem, a także słuchała mnie z otwartym sercem. Czułam się zrozumiana i spokojna, że wszystko będzie dobrze. Oprócz wiedzy technicznej mogłam liczyć na klarowną i empatyczną komunikację. Mimo, że się nie znamy, współpraca z Dorotą, była dla mnie bardzo serdeczna i osobista – tak jakbyśmy się znały długo i bardzo dobrze. Nigdy wcześniej nie doświadczyłam takiego porozumienia w tak krótkim czasie online.

Dołącz do nas!