fbpx

Mastermind
 W drodze 🦋

Marketing i onlajny Cię męczą?

Trudno Ci utrzymać motywację i skupienie na jednym projekcie?

Jesteś wysoko wrażliwą osobą, która pragnie przebudzenia kobiecego piękna?

Mastermind to Twoje miejsce mocy! Nabierz sił. Odnów swój entuzjazm. Połącz się ze swoją kreatywnością i nabierz ochoty na wychodzenie do świata! 

Wyobraź sobie pokój. Domowe światło, świeca. Soczysty zapach dzikiej pomarańczy. Kobiety pogrążone w radosnej rozmowie. Wchodzisz. Czujesz się obco. Ale jedna z nich wychodzi do Ciebie. Podaje rękę. Przedstawia się. Jej uśmiech Cię ośmiela. Z każdym kolejnym kręgiem, coraz bardziej. Wreszcie odważasz się myśleć, że jesteś na swoim miejscu. Że prowadzenie swojej działalności nie przerasta Cię, ale jest Twoją misją!

Spotkanie, na które Cię zapraszam, jest oparte o formułę kręgów komunikacji. Każdy krąg to inna aktywność — mówienie, słuchanie, feedback, wyciąganie wniosków. Z każdym kręgiem wchodzimy głębiej. Bo komunikacja to nie tylko mówienie! Nie ma obawy, że się pogubisz lub nie będziesz wiedziała, o czym mówić. Poprowadzę Cię za rękę.

Mastermind ma na celu pokazać Ci nową perspektywę, wyrwać z Twoich schematów myślenia i naładować inspiracją do dalszej pracy.

To jak wchodzisz w to?

Spotkanie w kobiecym gronie to miejsce wzrastania, nabierania płynności w mówieniu o sobie. Doświadcz wsparcia Kobiet. Poczuj kreatywność, która rozpala do działania!

Zmiana zaczyna się w sercu, dąży do głowy i wychodzi przy pomocy naszych ust i rąk! Zacznij zmianę od swojego serca!

Aby spotkanie mastermind było efektywne maksymalna ilość uczestników to 8. W zależności od ilości osób spotkanie trwa od 90 do 120 minut. Spotkanie odbywa się na platformie online zoom i nie jest nagrywane.

Kupując miesięczny dostęp, otrzymujesz dostęp do 2 spotkań mastermnid w wybranych terminach z poniższych. W wersji VIP dodatkowo udział w jednej grupowej sesji mentoringowej w wybranym terminie. Sesja mentoringowa odbywa się na platformie online zoom i jest nagrywana.

UWAGA! Tylko dziś możesz wykupić dostęp do pojedynczego terminu 16.12. godz. 10:00 50% taniej! Wybierz opcję pojedynczy podczas zakupu i gotowe!

Możliwe terminy:
mastermind - wybierz dwa!
- pt. 3.12. godz. 10:00
- pt. 10.12. godz. 17:00 BRAK MIEJSC!
- wt. 14.12. godz. 10:00
- pt. 17.12 godz. 10:00 Brak miejsc

sesja mentoringowa - wybierz jeden dla wersji VIP
- pon. 9.12. godz.13:00 brak miejsc
- pon. 15.12. godz. 9:00 BRAK MIEJSC

UWAGA! Po zakupie w okienku "uwagi" podaj wybrane terminy spotkań mastermind oraz sesji mentoringowej!

Nie możesz opracować planu treści do social media? Nie wiesz jak ruszyć z newsletterem?
Utknęłaś, bo landing się nie publikuje tak, jak byś chciała?
Nie wiesz jak przygotować ruchomą grafikę? Ustawić sekwencję maili? Chcesz nazwać i oswoić blokujące przekonania?

Zapraszam na grupową sesję w nurcie mentoringu kognitywnego, na której przyjrzymy się Twoim problemom z zakresu:
– strategia komunikacji,
– marketing
– technikalia do social media
– newsletter – od podstaw, od pierwszego maila i landingu do strategii i technikalii Mailerlite i Mailchimp
– wordpress i woocommerce

Na sesję wnosisz swój temat, który jest konsultowany indywidualnie w towarzyszeniu grupy. Sesja trwa do wyczerpania tematów, max 3,5 godz.

Dołączając w grudniu otrzymujesz gwarancję ceny w styczniu 🦋

O mnie

Od niespełna 4 lat zgłębiam biznesowe oblicze internetu. Odwracam anonimowość w sieci, organizując spotkania online w małych grupach, oparte na empatii. Wspieram wrażliwe kobiety na drodze od marzeń o biznesie z duszą do strategicznego planu działania.

Moim marzeniem jest, aby każdy znalazł głos swojego powołania. Odkrywając prawdę o sobie, odkrywamy swój niepowtarzalny talent, którym możemy zmieniać świat. Będąc zakorzeniona w duchowości chrześcijańskiej, sercem i rozumem towarzyszę kobietom, które chcą iść za swoim wewnętrznym głosem w biznesie.

W 2017 roku zostałam mamą po raz pierwszy i wtedy zaczęłam prowadzić spotkania online dla mam. W międzyczasie uczyłam się prowadzenia działalności online, technicznych podstaw takiej działalności.

Kursy, które najbardziej wpłynęły na moją działalność to:

  • szkoła biznes designu Latająca Szkoła 2019/2020.
  • kurs Growth Hacking Framework Marty Krasnodębskiej
  • warsztat z Eweliną Mierzwińską
  • grupa rozwojowa NVC prowadzona przez nvclab.pl
  • kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu.
  • Specjalista ds. marketingu /CRP we Wrocławiu
  • certyfikowany przez EMCC (European Mentoring & Coaching Council) Mentor kognitywny First Degree

Z wykształcenia i charakteru jestem chemikiem analitykiem. Długie godziny spędzone w laboratorium syntezy organicznej nauczyły mnie cierpliwości i strategicznego myślenia o całym procesie, nie tylko o tu i teraz.  Wszystkich kursów, szkoleń, godzin wysłuchanych podcastów, stron przeczytanych książek podczas drzemek dzieci… nie sposób wymienić. Pewnie też masz kilka z nich na swoim koncie. Pokażę Ci jak przełożyć je na język Twojej codzienności i przestać odkładać na później!

Zobacz opinie moich klientek:

Kliknij po więcej!